ru ua
Каталог

Обработка и отправка заказов: по будням с 10:00 до 18:00, суббота и воскресенье - выходные дни

Герберт Велс, "Війна світів"

Книга Герберта Велса, в якій надруковано відразу дві літературні перлини жанру фантастика: "Невидимець" та "Війна світів".

Якби автор дізнався про це видання то він, як мінімум, розлютився б. Ви мабуть подумали, що це погана ідея надрукувати ці два романи в одній книзі? Ні! Навіть навпаки - це потрібно робити, тому що вони написані одночасно і являються яскравими представниками свого жанру. Ба більше, з моменту їх публікації в 1897 році і до наших днів, багато письменників-фантастів вважають ці роботи альманахами у цьому напрямку. Герберта Велса обурило б трактування романів, як фантастику, бо він вважав їх науковими працями.

Це не дивно. Щойно ти занурюєшся у світ, який створив митець, то не помічаєш різниці з реальним життям: головні герої існують в звичайному соціумі, де люди переповнені буденними клопотами, обмежені і не здатні сприймати щось нове. Проте, саме це виокремлює ключових персонажів, які захоплюють читачів і переносять в історії, наповнені передчуттям зустрічі з невідомим і через це лякаючим. Автор кидає нам виклик і з кожною прочитаною сторінкою ти поринаєш в інтригуюче дослідження цього незвіданого.

Що б ти зробив, якби став невидимим? Перспективи неймовірних пригод, які людям дає можливість невидимості, скептично розвінчує той факт, що для цього необхідно бути абсолютно голим. Холод, голод і страх людей навколо робить цю авантюру неймовірно важкою. А ще самотність. Самотність людини, яку ніхто не здатен помітити. Це все змушує співчувати головному герою. Але чи повинні ми йому співчувати?

Що б ти робив, якби на Землю напали прибульці? У 1938 році в США за мотивами роману "Війна світів" відбулася радіопостановка. Більше мільйона жителів північного сходу повірили у те, що звучало з радіоприймачів. В паніці люди закривалися у підвалах власних домівок, бралися за зброю і навіть намагалися втекти з континенту.

Дійсно, якщо фантастика сприймається, як реальність, то чому романи - це не наукові роботи? Герберт Велс у своїх працях поставив запитання, відповіді на які читачі шукають і до сьогодні.

Товары, упомянутые в статье
Нет в наличии
Предзаказ
75 грн.
Комментарии
Отзывов еще никто не оставлял
Обратный звонок
Запрос успешно отправлен!
Имя *
Телефон *
Предзаказ
Предзаказ успешно оформлен!
Имя *
Телефон *
Добавить в корзину
Перейти в корзину