ru ua
Каталог

ПРИНИМАЕМ К ОПЛАТЕ КАРТЫ "єПідтримка".

Внимание! Оплаченные заказы обрабатываются и отправляются без предварительного звонка покупателю

Рецензія на книгу “Під скляним ковпаком”", Сильвія Плат

“Видавництво старого лева” знає як покорити. Оформлення книжки настільки круте, що моя душа редактора була в німому захваті 😌 Коли почала читати і розуміти ілюстрації, полюбила її ще більше.

Гідний переклад – ще один плюсик до карми видавців 😉

Для мене ця книга стала цікавим досвідом. Читаючи про Естер (головна героїня) і розуміючи, що здебільшого це реальні відомості з життя Сильвії Плат, постійно ловила себе на думці: “Це наскільки ж вплинули на авторку події, що вона написала роман – єдиний за своє життя – і, невдовзі після його публікації, наклала на себе руки”. Так, якщо ви трошки погуглите, то дізнаєтесь деякі вражаючий факти про неї.

Історія молодої жінки, що, шукаючи себе і свій шлях, в результаті потрапляє в лікарню для психічнохворих з депресією, вражає. Усвідомити, як почувається людина, яку не розуміють, прослідкувати її ставлення до оточуючих і самої себе – ось чому я назвала цю книгу цікавим досвідом.

На даний момент, нічого подібного я не читала і не певна, чи щось подібне взагалі існує. “Під скляним ковпаком”, незважаючи на тему, читається легко, але хочеш чи ні, ще й змушує добре думати над прочитаним. Це не та книга, яку прочитав і забув. Десь на рівні підсвідомості вона залишиться з тобою назавжди.

Матвієнко Людмила ©

Комментарии
Отзывов еще никто не оставлял
Обратный звонок
Запрос успешно отправлен!
Имя *
Телефон *
Предзаказ
Предзаказ успешно оформлен!
Имя *
Телефон *
Добавить в корзину
Перейти в корзину